Cristina Burlacu dyrektorem generalnym Sheratona Poznań

Cristina Burlacu, dotychczasowa dyrektor Puro Poznań Stare Miasto, została dyrektor generalną hotelu Sheraton Poznań. Zastąpiła Magdalenę Eliasz, która zarządzała nim przez ostatnie cztery lata, a teraz objęła stery Sheratona w Tel Awiwie.

Pochodząca z Mołdawii Cristina Burlacu z branżą hotelarską związana jest od 13 lat. Zaczynała w dziale event management należącego do sieci Starwood kompleksu St. Regis – Westin Excelsior we Florencji, w której też studiowała. Następnie brała udział w półtorarocznym programie managerskim Vita Futura dla przyszłych liderów Starwood, pracując w warszawskim kompleksie składającym się z dwóch hoteli: Sheraton i Westin. W 2014 r. przez pół roku była front office managerem w Sheratonie Warszawa, a potem przeszła do hotelu Bristol a Luxury Collection, gdzie spędziła cztery lata, najpierw jako duty manager, a od początku 2016 r. front office manager. W 2018 r. związała się z siecią Puro, gdzie została dyrektor operacyjną hotelu w Warszawie, który otwarty został w kwietniu następnego roku. W 2021 r. awansowała na stanowisko dyrektor generalnej Puro Poznań Stare Miasto.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *