Edyta Niedoba revenue managerem Leonardo Hotels

Edyta Niedoba objęła stanowisko revenue managera sieci Leonardo Hotels na rynku polskim. Z branżą hotelarską związana jest od 20 lat. Zaczynała w Radisson Blu Kraków, gdzie doszła do stanowiska city revenue managera krakowskich hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson.

W 2015 r. została partnerem w firmie Z-Factor założonej przez Wojciecha Liszkę. W 2021 r. przeszła do HRS Group na stanowisko customer success managera. Jej zadaniem w Leonardo Hotels jest zwiększenie przez sieć udziałów w rynku, przedstawienie jej obiektów grupom docelowym jako atrakcyjnych, wartych odwiedzenia ze względu na ciekawą, zróżnicowaną ofertę, a także zbudowanie dla nich solidnych podstaw do dalszego wzrostu. Leonardo Hotels posiada w Polsce cztery hotele działające pod marką NYX Hotels i Leonardo Royal w Warszawie oraz Leonardo Boutique w Krakowie. – Cieszę się, że dołączyłam do firmy w kluczowym dla jej rozwoju momencie, w czasie, gdy tak wiele dzieje się w zakresie umacniania jej struktur, procesów operacyjnych i gdy każdy z jej pracowników ma duże szanse na rozwój – mówi Edyta Niedoba.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *