We wrześniu nowy Unicus Palace w Krakowie sieci Dobry Hotel   INWESTYCJE

We wrześniu otwarty ma zostać w pałacu Tarnowskich w Krakowie przy ul. Sławkowskiej Unicus Palace z 36 pokojami sieci Dobry Hotel. Wcześniej pod tą nazwą działał hotel przy ul. Floriańskiej, który od lipca wszedł pod markę Wyndham Grand. Będzie to siódmy obiekt zarządzany przez Dobry Hotel w Krakowie i 21. w portfolio sieci.

Fot. Zygmunt Put, Wikipedia

W nowym Unicus Palace Sławkowska na rogu z ul. św. Marka znajdą się m.in. restauracja z barem, studio fitness i sauna. Jak opisuje Dobry Hotel: „łącząc historię dawnego Pałacu Tarnowskich ze współczesnymi aranżacjami, luksusowym wyposażeniem i oryginalną sztuką, tworzymy wyjątkową przestrzeń do komfortowego wypoczynku w samym sercu Krakowa”.

Barokowy pałac powstał w XVII wieku w wyniku przebudowy trzech kamienic. W 1899 r. kupiony został przez Zdzisława Tarnowskiego i wyremontowany z zachowaniem barokowych elementów architektury z bogato zdobionymi wnętrzami pierwszego piętra.

Dobry Hotel dzierżawi już w Krakowie Wyndham Grand i sąsiedni Unicus, Hyatt Place, H15 Luxury Palace i H15 Hotel Francuski oraz niedawno otwarty obiekt N.33 Premium Apartments.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *