COFFEE BREAK – ciacho z piachem by MAT

Autor: MAT

Między kroplami

Próżni nie ma, przestrzeń wypełniona jest energią i falami. A energia to materia. W dodatku do kwadratu… świetlnego. Jak żyć w tym wielowymiarowym kosmosie i raczej mało świetlanym czasie?

J COFFEE BREAK – ciacho z piachem by MAT Między kroplami Próżni nie ma, przestrzeń wypełniona jest energią i falami. A energia to materia. W dodatku do kwadratu… świetlnego. Jak żyć w tym wielowymiarowym kosmosie i raczej mało świetlanym czasie? Jak jest pora deszczowa, to trzeba chodzić między kroplami. To sztuka przetrwania i błyskawiczna ewolucja lokalno-tropikalna. A jak twierdził Darwin, przeżyją nie najsilniejsi i najinteligentniejsi, tylko ci, którzy potrafią się przystosować. Bo na Phuket padać nie przestanie do grudnia, a żyć trzeba. Więc jak tylko kończy się shower i odzywają się cykady, to szybko biegniemy do następnego sport-baru. iPhone nalicza kroki, a my liczymy flaszki i przeczekujemy deszcz.

Bar-hopping jest idealnym sportem niskosezonowym. W wersji hard wchodzimy do basenu, wtedy to już naprawdę wszystko jedno, czy pada. Byle dopłynąć do swim-up baru i zamówić martini dry. Na osuszenie. Mówi

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *