Barbat dołącza do grona Partnerów HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Barbat, specjalizująca się w produkcji luksusowych tekstyliów pościelowych, łazienkowych, SPA, stołowych, oraz dekoracji okiennych, została Partnerem Srebrnym organizowanego przez wydawcę "Hotelarza" Forum Hotel Trends Poland&CEE. To największe w Polsce wydarzenie dla Top Managementu branży hotelowej odbędzie się w tym roku 16 października w warszawskim hotelu Regent.

Produkty firmy Barbat sprawiają, że wnętrza hoteli, pensjonatów czy restauracji stają się niezwykle eleganckie, stylowe oraz nabierają klasy. Produkty wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością i estetyką.

Firma Barbat stała się liderem w branży HoReCa, produkując i zaopatrując największe sieci hotelarskie w Polsce i na świecie. Obecnie Barbat posiada oddziały w Niemczech, Austrii, Chorwacji, Słowacji i Czechach.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *