Kastell kolejnym Partnerem Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Kastell,  dostawca i integrator nowoczesnych technologii utrzymania czystości, oraz ogólnopolski lider w dziedzinie Smart Cleaning, została Partnerem Srebrnym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2024, które odbędzie się 20 maja w hotelu Renaissance Airport w Warszawie.

Kastell specjalizuje się w robotyzacji procesu utrzymania czystości, technologii sprzątania wodą ozonowaną oraz rozwiązaniach typu IoT dla inteligentnego zarządzania procesem utrzymania czystości w hotelu.

Firma ta jest również dostawcą nowoczesnych urządzeń i proekologicznych środków czystości - środki czystości w saszetkach, jak i superkoncentraty oraz oferuje najnowocześniejsze na rynku technologie doczyszczania i impregnacji posadzek, w tym wykładzin.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" konferencje z cyklu Hotel Investment Trends (HIT) to największe w CEE wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie.

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze z polskiego rynku hotelowego – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza platforma do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *