Apartamenty Seidorf zmieniły się w 4-gwiazdkowy Kazalnica Family & Conference Resort

Otwarty w lutym w Sosnówce między Jelenią Górą a Karpaczem kompleks Apartamenty Seidorf ze 130 apartamentami otrzymał kategorię czterech gwiazdek i zmienił nazwę na Kazalnica Family & Conference Resort.

Apartamenty z aneksami kuchennymi zlokalizowane są w jednym budynku, w którym znajduje się też restauracja Kazalnica, oferująca śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, strefa wellness z basenem oraz sala zabaw dla dzieci. Kazalnica Family & Conference Resort to kolejny etap kompleksu Seidorf Mountain Resort powstającego na wzgórzu Kazalnica 700 m n.p.m. w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego. W 2018 r. oddano do użytku Villę Seidorf z 11 apartamentami w nowym budynku, a w 2021 r. otwarty został w odrestaurowanym budynku z XIX wieku 5-gwiazdkowy hotel z 27 pokojami, restauracją Szyszka oraz strefą SPA & wellness z pięcioma gabinetami, dwoma basenami wewnętrznymi, basenem zewnętrznym, saunarium i jacuzzi. Do końca roku ruszyć ma jeszcze Osada Seidorf z 64 apartamentami w czterech budynkach, a w przyszłym roku Rezydencja Seidorf z 40 apartamentami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *