Wybrano dyrektor generalną powstającego Element by Westin Wrocław

Agnieszka Szczerbaniewicz-Nowak, związana z hotelem AC by Marriott Wrocław od jego otwarcia w 2017 r., ostatnio jako dyrektor sprzedaży, revenue i marketingu, została dyrektor generalną powstającego w tym mieście aparthotelu Element by Westin – pierwszego pod tą marką sieci Marriott w Polsce.

W hotelarstwie pracuje od blisko 20 lat. Zaczynała w 2004 r. w Sheraton Skyline Hotel London Heathrow jako kelnerka bankietowa. Przez kolejne cztery lata pracowała w Best Western Master Robert Hotel London Heathrow oraz w Premier Inn London Twickenham Stadium Hotel, w którym zarządzała działem recepcji i rezerwacji. W 2008 r. wróciła do Polski, do Wrocławia, gdzie została specjalistą ds. rezerwacji w hotelu Monopol Wrocław, a po roku przeszła do przygotowywanego do otwarcia 5-gwiazdkowego The Granary La Suite Hotel Wroclaw, obejmując stanowisko front office & reservation managera. W 2017 r. została revenue managerem w zespole pre-openingowym AC by Marriott Wrocław, a w 2019 r. objęła w nim stanowisko dyrektora sprzedaży, revenue i marketingu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *