Maciej Kaczmarczyk w projekcie Indigo Royal Wawel Castle

Maciej Kaczmarczyk, ostatnio dyrektor generalny 5-gwiazdkowego Crystal Mountain w Wiśle, dołączył do zespołu projektowo- -budowlanego hotelu Indigo Royal Wawel Castle, powstającego w Krakowie przy ul. Stradomskiej. Z branżą hotelarską związany jest od końca lat 90. Zaczynał w hotelu Hyatt Regency w Greenville w Karolinie Południowej (USA).

Po powrocie do Polski w 2001 r. trafił do nowo otwieranego hotelu Holiday Inn w Krakowie, najpierw jako kierownik recepcji, aby wkrótce awansować na stanowisko resident managera, a w 2006 r. został dyrektorem operacyjnym i ds. rozwoju, gdy hotel rozbudowywał się o 85 pokoi i centrum konferencyjne. W 2015 r. został dyrektorem generalnym nowo otwieranego Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, a w 2017 r. business development managerem w spółce będącej właścicielem tego hotelu. W 2021 r. objął stanowisko dyrektora generalnego Crystal Mountain z blisko 500 pokojami. W lipcu zastąpił go Krzysztof Staniszewski, o czym więcej pisaliśmy w poprzednim wydaniu „Hotelarza”. Indigo Royal Wawel Castle z 76 pokojami, SPA i basenem zlokalizowany będzie przy ul. Stradomskiej 25 w rewitalizowanej kamienicy połączonej z nowym budynkiem powstającym na pustej działce od ul. św. Agnieszki. Inwestycja realizowana jest przez krakowską firmę Howell Development. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *