Nowi managerowie w sieci B&B Hotels Polska

Grupa B&B Hotels Polska zatrudniła trzech nowych managerów w departamencie Product & Marketing: Marzannę Kretowicz-Nowak jako multi property revenue managera, Liliannę Dorotkiewicz jako marketing managera i Wojciecha Koguta jako product & quality managera.

Marzanna Kretowicz-Nowak ma ponad 15-letnie doświadczenie jako revenue manager, przez ostatnie cztery lata jako international revenue and distribution manager w polskim oddziale sieci Best Western (BWH Group), a wcześniej w MHL Hotel Collection, O'Callaghan Hotels i Gibson Hotel. Ukończyła zarządzanie hotelarstwem w Dublin Institute of Technology, posiada certyfikat w Advanced Revenue Management wydany przez Cornell University oraz certyfikat w zakresie Digital Marketing przyznany przez Dublin Business School. Lilianna Dorotkiewicz od 2015 r. była e-commerce managerem w sieci Best Western na Polskę i kraje bałtyckie, a wcześniej przez trzy lata managerem rezerwacji i revenue managerem w warszawskim kompleksie Golden Tulip – Campanile – Premiere Classe. W latach 2006-2012 związana była z siecią Accor, pracując w jej warszawskich hotelach Novotel Airport i Sofitel Victoria. Wojciech Kogut zawodowe szlify zdobywał głównie podczas pracy dla korporacji w Londynie. Tam też ukończył studia CIM – Chartered Institute of Marketing. Po powrocie do Polski postanowił powtórnie związać się z branżą hotelarską, w której rozpoczynał swoją karierę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *