Przychody sieci Interferie w wakacje o 2 mln wyższe niż w ub.r. Total RevPAR 467 zł   WYNIKI RYNKOWE

W wakacje hotele i obiekty INTERFERIE wchodzące w skład Grupy PHH osiągnęły o dwa mln zł wyższe przychody w porównaniu z lipcem i sierpniem 2022 r., a obłożenie wynosiło ok. 88 proc.

Przychody operacyjne Grupy INTERFERIE, w skład której wchodzą spółki INTERFERIE S.A. (cztery obiekty w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach i Szklarskiej Porębie) oraz Interferie Medical SPA (w Świnoujściu), osiągnęły poziom 27,6 mln zł w porównaniu z 25,6 mln zł w ub.r. Średni przychód operacyjny na dostępny pokój (Total RevPAR) za okres lipiec i sierpień 2023 r. Grupy INTERFERIE wyniósł 467 zł i wzrósł o 37 zł w porównaniu z 2022 r., gdy był na poziomie 430 zł.

Wysokie obłożenie w sezonie jest wielkim wyzwaniem dla załogi. Udało nam się sprostać temu dzięki zaangażowaniu i pasji naszych pracowników. Proces podnoszenia standardu i jakości w naszych obiektach jest stale monitorowany i staramy się na bieżąco usprawniać go wsłuchując się w potrzeby naszych gościmówi Łukasz Ciołek, prezes zarządu Interferie i Interferie Medical SPA.

Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu osiągnął w dwa wakacyjne miesiące przychody na poziomie 11,1 mln zł, gdy rok wcześniej 10 mln zł, a obiekt Argentyt w Dąbkach 6,4 mln zł, co oznacza wzrost o ok. 0,6 mln zł wzrostu w stosunku do zeszłorocznych wakacji. Wzrost zainteresowania gości tym obiektem w Dąbkach wynika z przeprowadzonej gruntownej rozbudowy i modernizacji, która zakończona została w tym roku  – mówi Łukasz Ciołek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *