Zdrojowa Invest planuje VacationClub Resort w Dźwirzynie   INWESTYCJE

Zdrojowa Invest rozpoczęła sprzedaż w swojej nowej inwestycji VacationClub Resort w Dźwirzynie koło Kołobrzegu, docelowo ze 129 apartamentami, z których w pierwszym etapie powstaje 51.  Zakończenie tego etapu planowane jest na marzec 2026 roku.

Zgodnie z nową strategią, ogłoszoną przez Zdrojową Invest dwa lata temu, firma odchodzi od inwestycji w condohotele na rzecz apartamentowców z lokalami w modelu second home. Jak tłumaczył Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowej, na łamach „Hotelarza” w 2021 r. firma chce teraz skupić się budowie „bardzo dobrych jakościowo apartamentów w bardzo dobrych lokalizacjach, kupowanych na własne potrzeby, a nie według kryterium, kto zadeklaruje najwyższą roczną stopę zwrotu”. Pierwszą inwestycją w tym modelu jest Baltic Park Loft w Świnoujściu z 83 apartamentami, który otwarty ma zostać wiosną przyszłego roku przy kompleksie Baltic Park Molo, m.in. z hotelami Hilton i Radisson Blu oraz aquaparkiem.

VacationClub Resort w Dźwirzynie to druga tego typu inwestycja. Otoczony zielenią budynek apartamentowy z dwukondygnacyjnym holem wejściowym zlokalizowany będzie w centrum kurortu, 8 minut pieszo do plaży. Zaoferuje 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty od 22 do 46 m kw. z antresolami, aneksami kuchennymi, wykończone i umeblowane w nadmorskim minimalistycznym stylu z elementami boho. Każdy apartament posiadać będzie balkon lub taras. Niektóre lokale usytuowane na parterze będą miały bezpośrednie wyjście do strefy basenowej. W obiekcie zastosowany będzie innowacyjny system dostępu do apartamentów „digital key” – otwieranie drzwi za pomocą telefonu komórkowego. Przewidziano też m.in. basen zewnętrzny, park wodny dla dzieci i plac zabaw.

VacationClub to też nazwa programu Zdrojowej Invest wynajmu apartamentów, w którym oferowany jest podział przychodów 70/30, nielimitowane pobyty właścicielskie w sezonie niskim oraz 14 dni w sezonie wysokim, bezpłatne pobyty w apartamentach innych właścicieli w ramach Klubu Hotelarza w górach i nad morzem, serwis sprzątający oraz podgląd do systemu rezerwacyjnego w czasie rzeczywistym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *