XX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy wygrała załoga z Roberts Port Lake Resort & SPA

W Mikołajkach 17-19 września odbyły się XX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, których organizatorem są Polskie Hotele Niezależne, co roku zapraszające do udziału w tym wydarzeniu wszystkich hotelarzy z całej Polski. Podczas eventu w hotelu Amax poza rywalizacją hotelarskich załóg na Jeziorze Mikołajskim organizatorzy zadbali również o możliwość spędzenia czasu w przyjaznym gronie hotelarzy m.in. podczas uroczystej kolacji.

Wtegorocznej edycji regat wzięło udział 13 załóg hotelarzy, nie zabrakło również wielu kibiców i przyjaciół z branży. Regaty wygrała załoga hotelu Roberts Port Lake Resort & SPA w Starych Sadach. Na podium znalazły się również załogi hoteli Szczawnica Park i Amax. Najlepszą załogą z Polskich Hoteli Niezależnych został team hotelu Willa Port z Ostródy. – To dla nas zaszczyt i ogromna przyjemność móc już po raz dwudziesty gościć hotelarzy żeglarzy na jednym z kluczowych wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych, których celem jest integracja naszej branży poprzez sport. Nasza przygoda pod żaglami to zdrowa rywalizacja, wzajemny szacunek wszystkich załóg, szczere uśmiechy i trwałe relacje – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych. – Ogromnie cieszy mnie widok startujących w regatach, którzy z roku na rok podejmują to wyzwanie i z coraz większym zaangażowaniem podchodzą do zawodów. Dziękuję wszystkim hotelarzom i partnerom Polskich Hoteli Niezależnych, którzy wzięli udział w regatach. Hotelarze idealnie wpisują się w możliwość żeglowania na szerokich wodach nieograniczonych możliwości – dosłownie i w przenośni.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *