Agnieszka Tucharz dyrektor generalną Barceló Warsaw Powiśle

Agnieszka Tucharz jest dyrektor generalną pierwszego w Polsce hotelu hiszpańskiej sieci Barceló Group – Barceló Warsaw Powiśle otwartego w czerwcu. Z branżą hotelarską związana jest od 30 lat. Zaczynała w warszawskim hotelu Bristol.

W latach 1998-2022 pracowała w Sheratonie Warszawa najpierw jako account manager, a następnie sales director. Przez kolejne dwa lata pełniła w sieci Starwood funkcję cluster sales director hoteli Sheraton i Westin w Warszawie. W 2004 r. została dyrektorem sprzedaży i marketingu pierwszego w Polsce projektu grupy ORCO – 5-gwiazdkowego hotelu Le Regina na Starym Mieście, aby po dwóch latach jako dyrektor generalna otworzyć drugi obiekt – Rezydencję Diana – którą prowadziła przez siedem lat. W 2012 r. została dyrektor generalną Le Reginy, a w 2020 r. hotelu Leonardo Royal w Warszawie, gdzie spędziła dwa lata. Barceló Warsaw Powiśle ze 151 pokojami był ostatnim etapem wielofunkcyjnego kompleksu Elektrownia Powiśle z częściami gastronomicznym, handlowymi, biurowymi i mieszkalnymi. Hotel oferuje sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 380 m kw., fitness, restaurację, a na piątym piętrze sky bar z sezonowym basenem zewnętrznym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *