Do końca roku ruszyć mają dwa Ariesy – w Szczyrku i Bukowinie Tatrzańskiej   INWESTYCJE

W ciągu najbliższych trzech miesięcy otwarte mają zostać dwa obiekty należące do Platan Hotels & Resorts  - Aries Hotel & Spa w Szczyrku ze 124 pokojami i Aries Residence Bukowina Tatrzańska ze 117 apartamentami. Obecnie pod marką Aries działają dwa butikowe hotele w Zakopanem i w Wiśle. W budowie są Aries Residence w Krynicy Zdroju oraz Witkac Residence by Aries w Zakopanem i Lago Park Apartments by Aries w Mierkach, których Platan będzie operatorem. Ostatnio ogłoszono plany nowego obiektu w Karpaczu.

Aries Hotel & Spa Szczyrk

Aries Hotel & Spa w Szczyrku właśnie zakończył wielomilionową renowację dawnego budynku Domu Turysty PTTK i wkroczył w ostatnią fazę przygotowań do otwarcia i rekrutuje personel liniowy. W całym projekcie wykorzystano naturalne elementy i drewno, aby odzwierciedlić klimat Beskidu Śląskiego. Do dyspozycji gości będzie m.in. AquaAries– pierwszy w Szczyrku aquapark ze zjeżdżalniami, jacuzzi oraz saunarium o powierzchni ponad 400 m kw., a także restauracje, sale konferencyjne, centrum SPA, siłownia i sala zabaw dla dzieci.

Aries Residence Bukowina Tatrzańska

Otwarcie Aries Residence Bukowina Tatrzańska zapowiadana jest na 1 grudnia.W kompleksie składającym się z pięciu budynków znajdą się m.in. dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne jacuzzi, strefa saun, delikatesy i sala zabaw.

Inwestor rozszerza w ostatnich latach spektrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych realizując m.in. aparthotel Witkac Residence by Aries w Zakopanem z 77 apartamentami, Aries Residence w Krynicy-Zdroju z 200 apartamentami w pięciu budynkach oraz Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym przewidziano łącznie 77 apartamentów.

Najnowszym przedsięwzięciem w ramach marki Aries jest realizacja kompleksu hotelowego Aries Residence Karpacz na działce sąsiadującej ze świątynią Wang. W ramach resortu powstaną 72 apartamenty, ze strefą wellness i SPA, basenem i restauracją.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *