Hotel Bellotto i marka Spadiora łączą siły, tworząc unikalne wzory apaszek i poszetek

5-gwiazdkowy hotel Bellotto w Warszawie nawiązał strategiczną współpracę z renomowaną marką modową Spadiora. To partnerstwo przynosi efekty w postaci autorskich wzorów apaszek i poszetek, które od października zostaną włączone do uniformu pracowników hotelu.

Hotel Bellotto mieszczący się w Pałacu Prymasowskim, którego historia sięga XVI wieku,
wspólnie z marką Spadiora, postanowił oddać hołd pięknu obiektu poprzez stworzenie wzoru apaszek, który w pełni odzwierciedli jego unikalny charakter. Ta kooperacja łączy światy luksusowej mody i piękna architektury.

Wybrane kolory apaszek i poszetek zostały zainspirowane otoczeniem wokół budynku oraz elementami hotelu, takimi jak drzwi wejściowe czy czerwona dachówka. Motywem głównym jest sztukateria znajdująca się w hotelu. Natomiast ramką apaszki – balustrada imponujących schodów, które prowadzą do pokoi. Na ilustracji umieszczona została litera "B" znajdującą się w logo hotelu. Całość namalowana jest tak, by podkreślić wyraźne ślady pędzla, co nawiązuje do Bernarda Bellotto zwanego Canalettem – malarza Warszawy, od którego pochodzi nazwa hotelu. Ta subtelna, a zarazem znacząca detaliczność, została umieszczona na apaszkach i poszetkach, dodając im osobistego charakteru i łącząc je z tożsamością obiektu. Od października apaszki i poszetki stanowią także nieodłączny element uniformów pracowników hotelu.

– Cieszymy się, że luksusowe apaszki i poszetki Spadiora będą dostępne dla naszych cenionych gości.
To nie tylko doskonały dodatek do garderoby, ale także wyjątkowy sposób na przeniesienie kawałka naszego hotelowego świata do własnego życia – powiedział Maciej Wołoszczak, dyrektor Hotelu Bellotto. – Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników mody i estetyki, a jednocześnie pozwoli poznać Hotel Bellotto z zupełnie nowej strony.  

Wkrótce apaszki i poszetki z autorskim wzorem Bellotto będą dostępne w sprzedaży w warszawskim obiekcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *