Linda Terzić kierownikiem ds. sprzedaży i marketingu w Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne   PERSONALIA

Linda Terzić objęła stanowisko kierownika ds. sprzedaży i marketingu w Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne, którego otwarcie planowane jest na wiosnę przyszłego roku.

Linda Terzić ma za sobą 18 lat pracy w branży hotelarskiej, zdobywając doświadczenie w różnych hotelach i kompleksach konferencyjnych w Polsce i zagranicą. Wspólnie z obecnym dyrektorem generalnym Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne, Arturem Trukawińskim, miała okazję pracować nad otwarciem kompleksu konferencyjnego Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim.

– Mimo że nasza współpraca rozpoczęła się w innym miejscu, to razem otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zrozumieliśmy, że nasza wspólna praca ma wielki potencjał – mówi Artur Trukawiński. – Dziś jestem pewien, że z Lindą Terzić otwarcie Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne będzie kolejnym sukcesem, opartym na naszej wzajemnej wiedzy i zaufaniu.

Kompleks Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne będzie oferować 308 pokoi, dużą przestrzeń konferencyjną, a także cztery różnorodne punkty gastronomiczne oraz przestrzeń rehabilitacyjną, a także renomowane SPA. –  Jestem podekscytowana, że mogę dołączyć do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne. To dla mnie ogromne wyzwanie, ale również ogromna szansa, by tworzyć wyjątkową markę opartą na jakości, zaufaniu i szacunku do historii. Razem z Arturem Trukawińskim i zespołem Grupy Arche, mamy możliwość stworzenia czegoś nietuzinkowego dla naszych gości i organizatorów eventów mówi Linda Terzić.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *