Zdrojowa z drugim Hiltonem w Świnoujściu?   INWESTYCJE

Zdrojowa Hotels zamierza uruchomić w Świnoujściu kolejny hotel pod jedną z marek Hilton Worldwide. Hotel miałby powstać w dawnym ośrodku wczasowo-sanatoryjnym Złoty Kłos, zlokalizowanym 150 metrów od miejskiej plaży i posiadać około 150 pokoi – wynika z nieoficjalnych informacji „Hotelarza”.

fot. Adobe Stock

Zdrojowa ma już w tym mieście dwa hotele: pięciogwiazdkowe Radisson Blu Resort i Hilton Resort&SPA, a także apartamenty: Baltic Park Molo i Baltic Park Fort i będące w fazie budowy Baltic Park Loft.

Usytuowany w sercu dzielnicy nadmorskiej ośrodek Złoty Kłos został wybudowany dla państwowych zakładów przemysłu zbożowego i przejęty przez Zdrojową od ostatniego z właścicieli na poczet restrukturyzacji jego zadłużenia. Zwróciliśmy się do kołobrzeskiej firmy z pytaniem dotyczącym wskazania konkretnej marki sieci Hilton, pod którą dołączyć miałby obiekt, oraz przybliżonego czasu realizacji, ta odmówiła jednak komentarza w tej sprawie.

Zdrojowa Invest to pionier i lider rynku condo w Polsce. Natomiast sama sieć Zdrojowa Hotels jest operatorem 14 obiektów hotelarskich w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Szklarskiej Porębie, dysponujących łącznie 1889 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Zdrojowa z drugim Hiltonem w Świnoujściu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *