Tak będą wyglądały pokoje w hotelu voco w Katowicach   INWESTYCJE

Hotel Katowice, który po generalnym remoncie działał będzie jako pierwszy w Polsce pod marką voco sieci IHG Hotels & Resorts przygotował pokój wzorcowy. Po całkowitej modernizacji należący do Grupy PHH hotel zaoferuje 167 pokoi.  

Obecnie trwa remont i przystosowanie obiektu do wymogów nowej marki voco, co zakończyć ma się w połowie przyszłego roku. Za przygotowanie projektu modernizacji odpowiada pracownia architektoniczna FBT Pracownia Architektury i Urbanistyki. W przygotowanym pokoju wzorcowym dominującym motywem jest nawiązanie do stylistyki lat 60. XX wieku, kiedy to powstawał budynek. Cały pokój hotelowy utrzymany jest w stonowanej kolorystyce, a zdecydowane akcenty kolorystyczne w dodatkach mają nadawać stylowemu wnętrzu elegancji i szyku.  

Grupa PHH jako pierwsza wprowadza na polski rynek markę voco, pod której brandem będzie funkcjonował Hotel Katowice. Marka voco z pewnością da nową jakość hotelowi Katowice, w którym – ze względu na doskonałą lokalizację – będą mogli zatrzymać się zarówno goście biznesowi, jak i turystyczni. Zależy nam, aby każdy gość przebywający w naszych unowocześnionych i udoskonalonych wnętrzach mógł czuć się wyjątkowo i komfortowo. Wierzymy, że po zakończonym remoncie nasz hotel będzie wyróżniał się na tle innych obiektów i umocni swoją pozycję na turystycznej mapie Katowic– mówi Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Marka voco z segmentu upscale stworzona została przez IHG w 2018 r. Chce „łączyć w sobie wiarygodność i jakość globalnego brandu z nieformalnym klimatem i oryginalnością hotelu niezależnego, dlatego każdy voco posiada swój unikatowy styl i charakter”. Pokoje gościnne charakteryzują się żywym, współczesnym wystrojem, a voco zachęca gości również do korzystania z tętniącego życiem baru i restauracji, by oddać się „życiu w stylu voco”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *