Kosmiczna Podróż firmy Nova Group z marką Skeyndor w hotelu Marriott Warszawa

8 października firma Nova Group wraz z marką Skeyndor zabrały swoich klientów
w „Kosmiczną Podróż”, która odbyła się w hotelu Marriott w Warszawie. Na pokładzie tego wydarzenia znaleźli się nie tylko klienci marki Skeyndor, ale także reprezentanci prasy branżowej i lifestylowej, a także eksperci marki Skeyndor, którzy specjalnie na tę okazję przylecieli z Hiszpanii.

Podczas eventu marka Skeyndor odkodowała receptę na „Wieczne Piękno” z najnowszą odsłoną, linii ETERNAL, a także udowodniła, że „Przyszłość jest Teraz”, dzięki konceptowi MEGAN, który opiera się na synergicznym działaniu innowacyjnego urządzenia i kosmetyków. Część konferencyjną uświetnił także pokaz laserowy grupy artystycznej MultiVisual, a w świąteczny nastrój wprowadził panel dotyczący najnowszych zestawów świątecznych Skeyndor.

Wieczorem, podczas uroczystej gali, na gości czekały takie atrakcje jak – rozdanie Międzygalaktycznych Nagród dla klientów marki Skeyndor m.in. za Najlepszy Debiut Roku czy Najlepszą Sprzedaż w roku 2022, a także Quiz wiedzy o kosmosie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *