Oficjalne otwarcie B&B HOTEL Piotrków Trybunalski

10 października miało miejsce oficjalne otwarcie B&B HOTEL Piotrków Trybunalski, który gości pod nową marką przyjmuje już od 1 sierpnia o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.  W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele sieci, właścicieli obiektu, lokalnych władz oraz mediów. To jeden z czterech hoteli, które w tym roku powiększyły szeregi sieci B&B HOTELS w Polsce.

Symbolicznego przecięcie wstęgi, inaugurującego działalność hotelu pod nową marką dokonali wspólnie Jakub Bilik - prezes i dyrektor zarządzający B&B HOTELS Polska, Paulina Bursiak – dyrektor B&B HOTEL Piotrków Trybunalski, Laura Kunicka - senior development manager w B&B HOTELS Polska, Julia Groblewska – dyrektor PTH Trybunalskie S.A., a także Piotr Wojtysiak – starosta piotrkowski oraz Krzysztof Chojniak – prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.

– Piotrków Trybunalski doskonale wpisuje się w nową strategię naszej marki, przyjętą wiosną tego roku. Zgodnie z jej założeniami nie koncentrujemy się wyłącznie na rozwoju w największych aglomeracjach. Otwieramy się także na miejscowości liczące od 50 tys. do 250 tys. mieszkańców. Wybieramy miejsca z interesującą ofertą dla odwiedzających, w których dostrzegamy duży potencjał, jeśli chodzi o popyt na usługi noclegowe– mówił Jakub Bilik.

Nowy hotel sieciowy oferuje 60 klimatyzowanych pokoi 1-, 2-, 3- i 4-osobowych oraz restaurację, serwującą śniadania w formie bufetu. Podobnie jak w innych obiektach sieci – do dyspozycji gości jest B&B Shop, w którym można zakupić przekąski oraz zimne i ciepłe napoje.

B&B HOTEL Piotrków Trybunalski to jeden z 14-tu hoteli w Polsce, działających pod szyldem sieci B&B HOTELS, zrzeszającej ponad 700 hoteli w 14 europejskich krajach oraz w Brazylii. Marka należy do segmentu value for money i oferuje pobyt w swoich hotelach jako opcję smart, gwarantując dobrą jakość za przystępną cenę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *