Barbara Stawiarska dyrektorem sprzedaży w Grupie Unirest   PERSONALIA

Barbara Stawiarska została dyrektorem sprzedaży w Grupie Unirest, posiadającej pięć hoteli pod markami sieci Hilton, w tym Hilton Garden Inn Radom, którego otwarcie planowane jest na marzec 2024 r.

Barbara Stawiarska z branżą hotelarską związana jest od 13 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywała w Qubus Hotel Zielona Góra jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu, a następnie w spółce Geovita. W 2013 r. została dyrektorem sprzedaży hotelu Best Western Airport Modlin, który wprowadziła pod tę markę. W 2016 r. została kierownikiem sprzedaży biura sprzedaży w Warszawie zakopiańskiego kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa. Ostatnie dwa lata spędziła w Anglii.

Grupa Unirest, poza Hiltonem Garden Inn w Radomiu, jest też właścicielem hoteli Doubletree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, Hampton by Hilton Kraków, Hampton by Hilton Oświęcim i Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *