Inauguracja roku akademickiego Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Sheratonie Poznań

W październiku w hotelu Sheraton Poznań odbyła się inauguracja roku akademickiego Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii najstarszej w Polsce akademii hotelarskiej gdzie w tym roku stworzony został kierunek "Zarządzanie Hotelarstwem pod Patronatem Hotelu Sheraton Poznań".

W uroczystości wzięło udział 150 osób, a pierwszy rok studiów na kierunku Zarządzanie Hotelarstwem pod Patronatem Hotelu Sheraton Poznań rozpoczęło 33 studentów, którzy podczas swej podróży edukacyjnej poza klasycznymi zajęciami na uczelni, będą mieć wykłady oraz zajęcia praktyczne w Sheratonie Poznań prowadzone przez kierowników hotelu. Gościnnie na wykładach stacjonarnych oraz online będą pojawiać się dyrektorzy generalni oraz inni pracownicy sieci Marriott International z Polski (i nie tylko). Od drugiego roku studenci otrzymają szansę wyjazdu na praktyki studenckie do hoteli w innych miastach, by móc nabywać doświadczenie pod okiem najlepszych praktyków. Współpraca ta wpisuje się w nowy projekt rekrutacyjny Marriott International – BE (BEgin, BElong, BEcome).

Cristina Burlacu, dyrektor generalna Sheraton Poznań

Trzyletnie studia pierwszego stopnia obejmują przedmioty związane zarówno z szeroko pojętym zarządzaniem organizacją, jak i ze specyfiką branży hotelarskiej. Program studiów został zaprojektowany tak, aby absolwent nie tylko otrzymał odpowiedni zakres wiedzy specjalistycznej, ale przede wszystkim nabył umiejętności praktycznych, ucząc się od specjalistów z Sheraton Poznań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *