Nowoczesność i tradycja w samym centrum Krakowa

Queen Boutique Hotel to nowy wyjątkowy obiekt hotelowy, który rozpoczyna swoją działalność w czerwcu 2011roku. Nazwa Hotelu została zainspirowana bliskością Zamku Królewskiego na Wawelu, przez wieki będącego siedzibą królów Polski, politycznym i kulturowym centrum kraju. Ponadto, hotel zarządzany jest przez rodzinę hotelarzy, której doświadczenie i pasja oraz nieustanne podążanie za najnowszymi trendami pozwoliły stworzyć Queen Hotel - miejsce, w którym najbardziej wymagający goście będą zadowoleni z jakości wszystkich usług.


Wyjątkowa lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa, pomiędzy Rynkiem Głównym, a  krakowskim Kazimierzem zapewnia szybki oraz dogodny dostęp do różnych atrakcji  miasta, w tym najważniejszych zabytków.


Hotel wyposażony  został w 31 komfortowych, sprzyjających wypoczynkowi, stylowych pokoi posiadających luksusowe łazienki, wspaniałą restaurację oraz nietuzinkowy bar. Dla najbardziej wymagających gości hotel oferuje „Pokoje Podniebne”, a także ekskluzywny apartament o podwyższonym standardzie. Queen Boutique Hotel daje poczucie komfortu i prywatności, a jego kameralna atmosfera sprawia, że goście odnajdą tutaj idealne warunki zarówno do wypoczynku, jak i owocnej pracy w ramach podróży biznesowych. Hotel posiada także całodobową opiekę medyczną, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także bogatą ofertę programów animacyjnych dla najmłodszych oraz możliwość indywidualnego wynajęcia przewodnika.


W piwnicach Hotelu mieści się Queen Resturant. Nastrojowe wnętrza zabytkowej kamienicy, piękny wystrój, znakomita muzyka i doskonała obsługa stanowią tutaj tylko dodatek do zniewalającego smaku serwowanych potraw. W menu Restauracji Queen odnaleźć można potrawy kuchni fusion, bazującej na najlepszych polskich tradycjach kulinarnych, lecz z powodzeniem korzystającej z dorobku kulinarnego innych krajów i kultur.


Niezwykle eleganckie wnętrza Queen Restaurant doskonale nadają się na organizację przyjęć biznesowych oraz oficjalnych bankietów, a także wesel i innych imprez okolicznościowych. Lokal o łącznej powierzchni 140 m kw. podzielony został na 3 sale, z możliwością wspólnego lub oddzielnego użytkowania. Atrakcyjne umiejscowienie baru w środkowej sali restauracji stanowi dodatkowy atut. Hotel oferuje możliwość organizacji przyjęć do 120 osób.


Hotel posiada specjalną strefę Beauty & Spa, w której można odnaleźć szeroką gamę zabiegów upiększająco- relaksacyjnych, poprawiających kondycję, wygląd i samopoczucie. Beauty & Spa w Queen Hotel to doskonałe miejsce na przyjemne rozpoczęcie poranka, bądź relaks po intensywnie spędzonym dniu.
Queen Boutique hotel to uroczy i gościnny hotel, który urzeka  kameralną atmosferą i gwarantuje doskonałe samopoczucie. Zapraszamy!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *