IGHP wraz z branżą hotelarską celebrowały 20 lat swojego istnienia

Autor: Opr. PS

270 uczestników, wciągające dyskusje, wystąpienia gości specjalnych, w tym prezydenta HOTREC Alexandrosa Vassilikosa oraz prelekcja Macieja Kaweckiego na temat sztucznej inteligencji – tak w skrócie można podsumować 8. Forum Hotelarzy IGHP, które odbyło się we wrześniu w hotelu Hilton Warszawa. Wieczorem odbyła się jubileuszowa gala z okazji 20-lecia IGHP. Wydarzenie uświetnił występ Sylwii Grzeszczak.

Tegoroczne Forum Hotelarzy IGHP było już ósmym i jednocześnie najbardziej licznym spotkaniem członków i przyjaciół Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. W 2023 r. izba obchodzi jubileusz 20-lecia, więc wydarzenie było zwieńczeniem dwóch dekad działań organizacji na rzecz jej członków i rozwoju branży hotelarskiej w Polsce. IGHP jest organizacją, do której stale dołączają nowi członkowie. Obecnie w izbie są 604 hotele, 46 dostawców i 13 szkół kształcących dla branży hotelarskiej.

Nowe projekty IGHP

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie prezesa IGHP Ireneusza Węgłowskiego, który skupił się na planowanych działaniach wspierających członków oraz korzyściach z członkostwa w organizacji. Zwrócił uwagę na zrealizowane w ostatnich dwóch latach dwa ważne projekty, których jednym z inicjatorów była IGHP. Pierwszy to Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether, której zadaniem jest integracja i systemowe wsparcie sektora MICE, hotelarskiego, organizatorów wydarzeń rozrywkowo- -artystycznych, usług transportowych i techniki estradowej. Drugi projekt to Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego, którego celem jest profesjonalizacja branży i upowszechnianie dobrych praktyk na rynku usług turystycznych oraz wspieranie władz publicznych w eliminowaniu praktyk niezgodnych z prawem.

– Mimo trudnych warunków udało nam się utr

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *