Ruszają modernizacje hoteli Grupy PHH: Royal, Krynica i Wolin   INWESTYCJE

Spółki Grupy PHH podpisały umowy z generalnymi wykonawcami na przeprowadzenie modernizacji w trzech swoich hotelach - Krynica i Wolin, które działać będą pod marką Halo, oraz kompleksowej modernizacji w hotelu Royal w Krakowie, który po jej zakończeniu działać ma pod należącą do Marriotta marką Le Meridien.

Modernizacja hotelu Royal

Pokój w hotelu Royal

Konsorcjum Hochtief Polska S.A. przeprowadzi modernizację hotelu Royal w Krakowie wraz z dostosowaniem do wymagań sieci Marriott International i standardu 5-ciu gwiazdek marki Le Méridien, pod którą hotel będzie funkcjonował. Zespół inżynierów i specjalistów ds. renowacji pracować będzie pod nadzorem konserwatora zabytków nad modernizacją, aby stworzyć ekskluzywne, nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Prace modernizacyjne będą trwać do trzeciego kwartału 2025 roku.

– Kontynuacja tej inwestycji jest kluczowym elementem realizacji biznesplanu, który zakłada wprowadzenie dla hotelu Royal marki Le Méridien należącej do sieci Marriott International. Jestem przekonana, że zakończenie tej modernizacji i wprowadzenie pierwszego w Polsce hotelu luksusowej międzynarodowej marki uczyni go wyjątkowym miejscem dla podróżujących gości. Marriott to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także długoletnie doświadczenie w obszarze obsługi gości na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko luksusowe wnętrza i usługi, ale również bezkonkurencyjną gościnność. Warto także wspomnieć, że hotel jest wpisany do rejestru zabytków oraz na Listę Światowego Dziedzictwa co znacznie wyróżnia go wśród krakowskich hoteli – mówi prezes zarządu PHH Hotele, Aneta Wodyk.

Hotel Royal mieści się w centrum Krakowa, u podnóża Zamku Królewskiego Wawel, a także w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 120 nowoczesnych pokoi, trzy w pełni multimedialne sale konferencyjne, restauracja oraz parking.

Modernizacja hoteli Wolin i Krynica

W Hotelu Krynica w Krynicy-Zdrój oraz Hotelu Wolin w Międzyzdrojach początek prac modernizacyjnych został zaplanowany na pierwszy kwartał 2024. Celem modernizacji jest podniesienie standardu obiektów oraz odnowienie wnętrz. Oba hotele po przeprowadzonej modernizacji będą funkcjonowały pod szyldem marki Halo, która będzie zachęcała do wypoczynku w przyjaznej, komfortowej atmosferze oraz w atrakcyjnych turystycznie miejscach Polski.

– Zaplanowane w obiektach prace będą polegały m.in. na modernizacji pokoi wraz z łazienkami, części wspólnych, a także na wprowadzaniu wielu innych zmian, dzięki którym hotele staną się jeszcze bardziej przyjazne dla gości ceniących sobie spokój i harmonię. Dzięki wprowadzonym zmianom z pewnością stworzymy dwa wyjątkowe miejsca na mapie nowej marki Halo – jedno nad morzem, drugie w górach – mówi prezes zarządu Elbest, Marcin Długoborski.

pokój w hotelu Krynica

Hotel Krynica znajduje się na zielonym zboczu Góry Krzyżowej leżącym w paśmie Beskidu Sądeckiego. Na poszukujących relaksu czeka Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i salą fitness.

pokój w hotelu Wolin

Hotel Wolin położony jest na obrzeżach malowniczego Wolińskiego Parku Narodowego, oddalony 700 m od bałtyckiej plaży. Do dyspozycji swoich gości oddaje Centrum SPA z atrakcjami wodnymi i saunami, grotę solną, salę fitness. Pochwalić się może także bogatą listą zabiegów fizykoterapii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Ruszają modernizacje hoteli Grupy PHH: Royal, Krynica i Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *