Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba od Q2 Studio   INWESTYCJE

Wrocławska pracownia Q2 Studio stworzyła projekt 89 pokojowego Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba, który w 2025 roku ma zadebiutować w tej górskiej miejscowości. Jak informowaliśmy w maju tego roku, tym sprzedawanym w systemie condo obiektem, zarządzać będzie VHM Hotel Management.

Górski obiekt hotelowy, którego inwestorem jest spółka Nickel Hospitality, zlokalizowany będzie u zbiegu ulic Demokratów i Wojska Polskiego w Szklarskiej Porębie.

Do dyspozycji gości oddana zostanie restauracja, bar i lounge. Oprócz basenu i spa, resort zaoferuje też strefę fitness, jak i rowerownię i narciarnię. Ofertę udogodnień uzupełnią natomiast kino letnie i taras na dachu, garaże podziemne, a w nich stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie kompleksu znajdzie się miejsce na lokale usługowo-handlowe. Stworzone zostanie także zaplecze konferencyjne, z myślą o klientach biznesowych. Apartamenty będą miały od 1 do 3 pokoi i metraże w przedziale 25-64 mkw.

Inwestor sprzedaje je wraz z ofertą zarządzania najmem z prawem do 60% przychodów z najmu (liczonym od udziału w powierzchni) i 30-dniowym pobytem właścicielskim w wysokim sezonie i nielimitowanym poza sezonem.

– W skład kompleksu trzy budynki w stylu górskich kurortów, z charakterystycznymi stromymi dachami i bogatym w drewno wykończeniem. Projektantom udało się przy tym zachować współczesną wyrazistość. Jesteśmy przekonani, że w połączenie pełnej oferty wypoczynkowej z estetyką architektury sprawi, że Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba znajdzie się na listach must see & must experience – komentuje dyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

Jak informował podczas majowego Forum Hotel Investment Trends prezes VHM Wojciech Popis, za doradztwo w fazie projektowej i realizacyjnej, oraz późniejsze zarządzanie operacyjne dwoma obiektami Nickel w Kołobrzegu-Grzybowie i Szklarskiej Porębie, odpowiedzialna będzie spółka VHM Hotel Management.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *