W Szklarskiej Porębie otwarty został Złoty Horyzont   OTWARCIA

Przed świętami otwarty został w Szklarskiej Porębie aparthotel Złoty Horyzont z 80 pokojami w standardzie 4-gwiazdkowym, restauracją i strefą SPA & wellness z basenem. Powstaje już drugi budynek z 88 pokojami, który otwarty ma zostać latem 2024 r., a w sąsiedztwie Mirador Szrenica ze 113 apartamentami w trzech budynkach i możliwością korzystania z infrastruktury hotelowej Złotego Horyzontu.

Pokoje w Złotym Horyzoncie mają powierzchnię do 22 do 31 m kw. z aneksami kuchennymi oraz balkonami lub tarasami. Restauracja Horyzont Smaków oferuje kuchnię włoską i dania z grilla, a także śniadania i obiadokolacje. Strefa SPA & wellness składa się z gabinetów zabiegowych, groty solnej, basenu wewnętrznego z podwodnym barem z hokerami oraz zewnętrznego, jacuzzi wewnętrznego i zewnętrznego, saun suchej, parowej i infrared oraz siłowni. W Kids Clubie dzieci mają poczuć się jak w karkonoskim lesie z „tajemniczym drzewem” w centrum sali zabaw połączonym z basenem wypełnionym piłeczkami. Na półkach w kształcie konarów drzew znajdują się książki dla dzieci w każdym wieku. W weekendy oraz wakacje i ferie zimowe organizowane są animacje.

Inwestycja jest projektem spółki Vanto Estate, której udziałowcy zaangażowani są też w kilka innych inwestycji w Szklarskiej Porębie, jak planowany obok Złotego Horyzontu Mirador Szrenica, Bella View ze 110 apartamentami czy Mariental Residence z 52 apartamentami, a w Mikołajkach w kompleks hotelowy Brzegova Residence ze 186 apartamentami.

Szklarska Poręba jest jednym z najgorętszych miejsc inwestycyjnych w Polsce. Powstają tam też m.in. kompleks Happy Valley z 87-pokojowym hotelem Holiday Inn Resort i 70 apartamentami (a w drugim etapie z hotelem voco Resort ze 115 apartamentami) oraz Tremonti Spa & Conference z 268 pokojami i centrum konferencyjnym na 500 osób (obydwa kompleksy otwarte miały został już w 2023 r.), a także obiekty aparthotelowe Monte Sol Residence (83 apartamenty), otwierana właśnie Ostoja Parku Narodowego (78) czy Botanic Resort w trzech budynkach. Planowany jest też kompleks Nickel Resort & Spa z 89 apartamentami w pierwszym etapie, a docelowo ok. 300. Naprzeciwko Złotego Horyzontu swój kolejny kompleks w Szklarskiej Porębie, po Platinum Mountain i Blue Mountain oraz trzech butikowych Five Seasons, planuje też sieć Górskie Resorty, wraz ze szczecińską Grupą TOM, z którą otworzyła w tym roku Linea Mare w Pobierowie, i ma być on największym z dotychczasowych z ok. 600 pokojami i dużym centrum konferencyjnym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *