Agnieszka Węgrzyn-Chwiłkowska dyrektor generalną ibisa Styles Kraków Centrum

Agnieszka Węgrzyn-Chwiłkowska, dyrektor operacyjna Mercure Katowice Centrum i Hotelarz Roku 2023 w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia, objęła równolegle stanowisko interim general managera ibis Styles Kraków Centrum z 259 pokojami, jednego z największych hoteli w Krakowie.

Z siecią Accor związana jest od blisko dziesięciu lat, gdy zaczynała karierę jako koordynator sprzedaży MICE. Od 2015 r. pracowała w Novotelu Warszawa Centrum najpierw jako zastępca kierownika sprzedaży MICE, a następnie jako kierownik sprzedaży. W 2018 r. została zastępcą dyrektora generalnego ibisa Styles Bielsko Biała, w 2020 r. zastępcą dyrektora Mercure Cieszyn, a na początku 2021 r. zastępcą dyrektora obydwu hoteli. W kwietniu 2021 r., na pół roku przed otwarciem, dołączyła do zespołu pre-openingowego Mercure Katowice Centrum zarządzanego przez Accor, na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu, a w lipcu tego roku została jego dyrektor operacyjną. W październiku 25-osobowa kapituła konkursu Hotelarze Roku przyznała jej tytuł Hotelarza Roku do 35. Roku Życia. W ibis Styles Kraków Centrum otwartym jesienią 2021 r. zastąpiła Annę Midę, która wprowadzała hotel na rynek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *