Przy lotnisku Katowice pojawi się ibis Styles   INWESTYCJE

Grupa Accor zawarła umowę z Hotelami DeSilva, w ramach której otwarty zostanie ibis Styles Katowice Airport w Pyrzowicach. Powstanie w ramach przebudowy i rozbudowy istniejącego hotelu DeSilva Inn Katowice Airport. 

ibis Styles Lyon

Obiekt zaoferuje 75 pokoi w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Zgodnie z planem, pierwszych gości ibis Styles Katowice Airport przywita w 2025 roku.

-Podpisanie tej umowy to dla nas kolejny krok w kierunku konsolidacji naszej pozycji na rynku hotelarskim w Polsce. Nowy ibis Styles Katowice Airport to wspaniałe uzupełnienie naszej oferty nie tylko na Śląsku, ale i w całym kraju, oraz już 9 obiekt działający w ramach naszego partnerstwa z Hotelami DeSilva. Cieszymy się z tego, że marka ibis Styles, oferująca komfort i unikalny design, zdobywa w Polsce coraz większe uznanie nie tylko ze strony gości, ale i partnerów biznesowych - mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju Accor w Polsce.

Powstanie nowego hotelu wpisuje się w dynamikę rozwojową i strategię ibis Styles w kraju, która staje się liderem marek hotelowych w segmencie ekonomicznym w Polsce. Obecnie portfolio marki tworzy 18 hoteli w kraju oraz zaplanowane 4 hotele.

-Jako największy franczyzobiorca grupy Accor w Polsce jesteśmy dumni z tego, że już wkrótce zasilimy lokalny rynek hotelarski nowym obiektem, który z pełnością spełni oczekiwania przyszłych gości i wzbogaci nasze portfolio o kolejny obiekt działający pod uznaną na całym świecie marką. Będzie to już drugi hotel w naszej grupie reprezentujący markę ibis Styles - mówi Paweł Laskowski, członek zarządu Hoteli DeSilva.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *