Q Hotel otworzy 220-pokojowy hotel w Sopocie   INWESTYCJE

Sieć Q Hotel planuje otwarcie 220-pokojowego hotelu przy ulicy Haffnera 89 w Sopocie. Obiekt uzyskał finansowanie konsorcjum banków Pekao S.A. i Santander Bank Polska, a jego otwarcie planowane jest w 2026 roku.

-Jesteśmy pewni, że Sopot jest doskonałym miastem na inwestycję, atrakcyjnym dla turystów przez cały rok. Nowy hotel najbardziej wśród wszystkich hoteli sieci będzie sprzyjał relaksowi i rodzinnemu wypoczynkowi” – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający Q Hotel.

Hotel w Sopocie wyróżniać ma rozbudowana strefa SPA z ofertą zabiegów, basen, zespół saun, grota śnieżna i siłownia. Planowana jest także duża i bogato wyposażona przestrzeń do zabawy dla dzieci.

W hotelu znajdą się też restauracja z barem oraz przestrzeń konferencyjna o powierzchni około 900 m². Inwestor jest przekonany, że hotel w Sopocie podobnie jak ten na Bielanach Wrocławskich, wejdzie przebojem w rynek konferencyjny i stanie się jednym z najważniejszych obiektów eventowych w Polsce.

Portfolio Q Hotel to obecnie 6 hoteli zlokalizowanych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku oraz na Bielanach Wrocławskich. Q Hotel planuje również budowę kolejnych hoteli m.in. w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *