Technogym Partnerem Złotym Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Technogym, renomowany włoski producent sprzętu i akcesoriów fitness, a także wiodący dostawca wyposażenia hotelowych stref wellness, został Partnerem Złotym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2024. To największe w Polsce wydarzenie poświęcone inwestycjom w hotelarstwie odbędzie się w tym roku 20 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Technogym oferuje nowoczesne technologie treningowe i rozrywkowe, mając na uwadze trendy i indywidualne potrzeby ćwiczących. Posiada dystrybutorów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Spółka zyskała reputację w świecie sportu dzięki wyjątkowej jakości, innowacyjnej technologii i wydajności oferowanego sprzętu. Z biegiem lat wiele czołowych drużyn i sportowców wybrało sprzęt Technogym, aby poprawić swoje wyniki, zapobiegać urazom oraz do celów rehabilitacyjnych. Marka była oficjalnym dostawcą 7 Igrzysk Olimpijskich.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych konferencji inwestycyjnych nie tylko w naszym kraju, ale i całym regionie. Od 2017 roku skupiają one wszystkich największych graczy na rynku – inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, kadrę zarządzającą hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowych przedstawicieli banków i sieci hotelowych. W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *