Holiday Inn Express Rzeszów Airport w czołówce hoteli IHG według opinii gości

Holiday Inn Express Rzeszów Airport osiągnął ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” i tym samym znalazł się w czołówce najlepiej ocenianych hoteli IHG w Europie Północnej w tej kategorii w 2023 roku.

Opinie gości w hotelach InterContinental Hotels Group „Guest Love” to wskaźnik procentowy pozytywnych ocen z pobytu, w stosunku do wszystkich wystawionych. Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport za osiągnięcie w 2023 roku wyniku ponad 92 proc. pozytywnych opinii „Guest Love” otrzymał najwyższą nagrodę „ELITE” w ramach programu motywacyjnego Building Brilliance sieci IHG.

 – Jestem bardzo dumny z naszego zespołu Holiday Inn Express Rzeszów Airport i dziękuje każdemu pracownikowi hotelu z osobna. Poświęcenie i ciężka praca zespołu zaowocowały osiągnięciem najważniejszego dla nas celu – zadowolenia naszych gości. Tym bardziej ta nagroda cieszy, bo była przyznana za opinie gości w bardzo pracowitym dla nas roku – rekordowym pod kątem obłożenia niemalże 92-proc. w skali roku i ceny średniej. Cieszę się, że goście do nas wracają i doceniają naszą gościnność – mówi Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport to 3-gwiazdkowy hotel zlokalizowany kilkaset metrów od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, tuż obok G2A Areny i około 12 km od centrum Rzeszowa.

Ten 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli tej klasy w Europie. Strefy wspólne zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi obiektów ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. Pokoje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *