W Tychach powstanie sieciowy hotel?

Notowana na giełdzie NewConnect spółka Tower Investments podpisała z WIK Hotels, której udziałowcy wprowadzali wcześniej na rynek obiekty sieci Louvre Hotels Group pod markami Kyriad w Stargardzie k. Szczecina i w Wojcieszowicach na Dolnym Śląsku oraz Tulip Residences w Warszawie, list intencyjny dotyczący realizacji hotelu dla „jednej z renomowanych sieci międzynarodowych” w Tychach. List intencyjny wiąże strony przez pięć miesięcy.

12-kondygnacyjny hotel o powierzchni ok. 7 tys. m kw. powstać ma działce, na której spółka Tower Investments od 2018 r. planowała apartamentowiec Multi Tower z ok. 80 mieszkaniami od 24 do 60 m kw., częścią biurową i usługową oraz ponad 150 miejscami na parkingu podziemnym. Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu pod klucz. Ponadto jest właścicielem marki Shopin. W 2017 r. spółka weszła na rynek NewConnect GPW.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *