75 nowych członków IGHP w 2023 roku

Ósme Forum Hotelarzy IGHP, wygrana w projekcie na Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie hotelarstwa, konferencja dla nauczycieli, 75 nowych członków, 736 przeszkolonych hotelarzy, 12 ankiet branżowych – tak w skrócie można podsumować rok 2023 w Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

W 2023 r. IGHP obchodziła 20-lecie działalności, realizując wiele inicjatyw. Forum Hotelarzy IGHP, które odbyło się 19 września w hotelu Hilton w Warszawie, było najliczniejszym spotkaniem członków i przyjaciół IGHP. W wydarzeniu wzięło udział 270 osób, a wśród gości specjalnych byli m.in. Alexandros Vassilikos, prezydent HOTREC, europejskiej federacji zrzeszającej 47 krajowych organizacji hotelarskich i gastronomicznych, i jej dyrektor generalna Marie Audren. Tego samego dnia wieczorem odbyła się jubileuszowa gala 20-lecia IGHP, w której uczestniczyło 350 gości z kraju i zagranicy. Z okazji jubileuszu izby zostało przyznanych wiele okolicznościowych wyróżnień i dyplomów, zarówno dla hotelarzy, jak i dla IGHP. Wydarzenie uświetnił występ Sylwii Grzeszczak.

NOWI CZŁONKOWIE IGHP I NOWE INICJATYWY

IGHP stale poszerza grono swoich członków. W minionym roku do izby dołączyły 64 hotele i obiekty hotelarskie. Były to zarówno duże hotele sieciowe, jak np. Mercure Katowice Centrum i Mercure Kraków Fabryczna City, DoubleTree by Hilton i Hilton Garden Inn Kraków, Hampton by Hilton Białystok czy Leonardo Boutique Kraków, niezależne hotele miejskie, jak Sante Warszawa czy M23 Katowice, a także duże kompleksy resortowe i małe obiekty rodzinne, jak np. Belmonte, Lemon Resort Spa, Robert’s Port, Pomorze Health & Family Resort, Zatoka, Enter, San Medica Spa, Mazury Giżycko, Willa Jordanówka. IGHP tworzą nie tylko hotele. Wśród nowych członków są też szkoły

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *