Rozkrok w Nowy Rok

Tropical Coffee Break
Ciacho z gorącym piachem by MAT

Na Phukecie padają rekordy, średnie oblężenie w styczniu 95 proc., a ceny powalają nawet najbardziej solidnych Rosjan, którzy zresztą sami się do tego przyczynili. Są wszędzie, preferują długie pobyty i wracają chętnie. Rezerwują masowo, a jak nie ma miejsc, to po prostu kupują hotele. Nabywają domy, inwestują w restauracje, otwierają biznesy. Powstały rosyjskie szkoły międzynarodowe. Wreszcie Tajowie nie muszą wysyłać dzieci do wiktoriańsko-brytyjskich czy fiu-fiu francuskich bud.

Jest wielki biznes i na razie się to nie zmieni, bo wojna trwa i sankcje obowiązują wszędzie. Tylko nie tu. EU ma wjazd bezwizowy na miesiąc, za to Rosja i Chiny na trzy miechy! Wszystko pięknie, ale monotematycznie. Ciekawe, czy na chiński Nowy Rok usłyszymy więcej „kampai” czy „na zdarowie”. Smok na czerwono-złotym tle przyczaił się za rogiem, w pełni gotów, aby rządzić przez ten rok.

A co będzie, jak Ameryka wybierze inaczej i świat znów się otworzy dla Rosjan? Kto ich zastąpi w Tajlandii? Europa ma już po kokardę „rajskiej wyspy”, rezerwacje TUI i Booking topnieją. Za to dzięki Rainbow pojawili się krajanie z Polski. I dziwią się,

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *