AH:Optymalizacja kosztów w hotelu – klucz do zwiększenia zysków   AKADEMIA HOTELARZA

Pomimo wzrostu przychodów zysk Twojego obiektu zjadany jest przez rosnące koszty prowadzenia działalności? To typowe bolączki właścicieli i kadry zarządzającej polskich hoteli. Podpowiemy Ci, gdzie szukać oszczędności, aby Twój obiekt generował wyższy zysk!

Nasz ekspert, Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotels podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i sprawdzonymi metodami z zakresu analizy kosztów i zasady ich optymalizacji.

Dzięki udziałowi w tym specjalistycznym szkoleniu dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli dowiesz się na czym należy się koncentrować, aby faktycznie zaoszczędzić środki, w których nieoczywistych obszarach najłatwiej wprowadzić oszczędności i gdzie ich szukać, a także jakie elementy można optymalizować bez obawy istotnego obniżenia standardu obiektu.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>

Harmonogram:

9:15- 9:30 – Rejestracja, poczęstunek śniadaniowy

9:30 – 13:30 – Część I

·  Gdzie szukać oszczędności, czyli analiza kosztów bezpośrednich, pośrednich i personelu

·  Zasady optymalizacji kosztów zatrudnienia

13:30 – 14:30 – Lunch, networking

14:30 – 16:00 – Część II

·  Skuteczne metody zwiększenia wydajności i rentowności pracy

·  Optymalizacja zamówień do hotelu i restauracji

16:00 – 16:30 – Sesja dyskusji, pytań z sali

Szkolenie szczególnie polecane: właścicielom i kadrze zarządzającej hoteli

EKSPERT:

Radosław Altheim

Dyrektor Zarządzający, Q Hotels

Radosław Altheim posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane w hotelach w Polsce i całej Europie. W przeszłości m.in. dyrektor sprzedaży i zastępca dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu andel’s Łódź, od 2013 roku dyrektor generalny pięciogwiazdkowego, 155 pokojowego hotelu GrandHotel Tiffi w Iławie. Obecnie zarządza Grupą hotelową Q Hotels, posiadającą w portolio Hotele Q Kraków, Q Kraków Plus, Q Wrocław Plus i Grand Cru Gdańsk. Absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *