Nowa odsłona programu HerStory w warszawskim Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel

W ramach współpracy z Fundacją Girls Future Ready, warszawski Hotel Bristol dołącza do flagowego programu mentorinowego HerStory. W tym roku po raz pierwszy program będzie realizowany z przedstawicielką branży hotelarskiej. Z ramienia Hotelu Bristol mentorką została Nicole Chojnicka, managerka HR, związana z warszawskimi hotelami sieci Marriott International od niemal dekady.

Program HerStory to jedna z kluczowych inicjatyw Fundacji Girls Future Ready – organizacji non-profit, której misją jest wspieranie młodych kobiet poprzez budowanie i rozwój kluczowych kompetencji przyszłości. Program łączy liderki biznesu z młodymi dziewczynami, a efektem tej współpracy są inspirujące projekty. W ramach programu mentoringowego mentorki dzielą się swoim doświadczeniem i ekspertyzą z młodszym pokoleniem kobiet, a także wspierają je w tworzeniu wybranego projektu od początku do końca. Od startu programu w 2019 roku powstało wiele ciekawych projektów z różnych dyscyplin, takich jak technologia, finanse czy polityka.

– Ogromnie się cieszę z możliwości bycia mentorką w projekcie HerStory. Jest to dla mnie szczególny zaszczyt, ponieważ dzięki temu będę mogła podzielić się swoją pasją do pracy z ludźmi, wykształceniem psychologicznym oraz doświadczeniem z największej sieci hotelarskiej. Wierzę również, że wiele nauczy mnie laureatka projektu, dzieląc się swoją wizją, kreatywnością i świeżym spojrzeniem na otaczający nas świat – mówi Nicole Chojnicka.

Uczestniczka wyłoniona jako mentee w trakcie trwania programu zapozna się z kulisami pracy w sektorze hospitality. W ramach projektu będzie miała okazję opracować koncepcję wydarzenia łączącego społeczność silnych i ambitnych kobiet, doskonaląc swoje umiejętności organizacyjne, zdobywając doświadczenie w pracy zespołowej, jednocześnie poznając bliżej luksusowy obiekt hotelarski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *