Marriott wyróżnił restaurację Sobre Mesa w AC Hotel Kraków

Restauracja Sobre Mesa, mieszcząca się w krakowskim hotelu AC by Marriott, otrzymała nagrodę Food & Beverage Excellence wśród hoteli Select Service sieci Marriott. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej gali w Barcelonie.

- Jest mi tym bardziej miło, gdyż od trzech lat jesteśmy liderem regionu EMEA w opiniach gości i teraz jeszcze ta nagroda pokazuje, że mamy pomysł na biznes hotelowy i gastronomiczny - komentuje po otrzymaniu nagrody Agnieszka Dąbrowska, prezes Grupy Hotelowej PI, będącej właścicielem i operatorem hotelu.

-Ta nagroda to efekt mojej ciężkiej pracy, ale również całego mojego zespołu kuchni, który przez cały rok, dzień po dniu, stara się, aby doznania kulinarne były tylko pozytywne, dania powtarzalne, a wszystko oparte na dobrej jakości produktach z hiszpańskim twistem. To zaszczyt współpracować z takim zespołem, który ta jak ja ma tę pasję do smaku i hotelarstwa. Jesteśmy trochę na back office gastronomii bo w kuchni, ale nasze serca zostają na talerzu, co widać w opiniach gości - mówi Rafał Drobniak, szef kuchni AC Hotel by Marriott Kraków i doradca kulinarny Grupy Hotelowej PI.

-Wyróżnienie F&B Excellence Award stanowi dla mnie jak i całego zespołu "motor napędowy" oraz motywację do dalszego dążenia do udoskonalania usług gastronomicznych, dodaje Marcin Wesołowski, F&B Manager hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *