Hotel Magnus Resort rozbudowuje się o 156 apartamentów. W condo   INWESTYCJE

Zlokalizowany w Bystrej, między Szczyrkiem, a Bielskiem-Białą, 4-gwiazdkowy hotel Magnus Resort, rozbudowuje się o trzy budynki, które pomieszczą 156 nowych apartamentów hotelowych. Wszystkie sprzedawane są w systemie condo przez pośrednika Condo.pl z deklaracją stałego zwrotu z inwestycji na poziomie 8 proc. rocznie przez co najmniej 10 lat.

77 pokojowy hotel Magnus Resort został otwarty w 2019 roku pod należącą do LHG marką Golden Tulip, jednak po pandemii zrezygnował z umowy franczyzowej na tę markę.  Na terenie kompleksu znajduje się też pałac Magnus Royal z dwoma dużymi salami na ponad ok. 200 osób, karczma na 90 osób, oraz 11 całorocznych domów wypoczynkowych.

Plany rozbudowy zakładają powstanie 3 nowych budynków hotelowych. Apartamenty z wykończeniem i wyposażeniem będą dostępne od 410 tys. zł. Inwestor deklaruje stały dochód w skali roku na poziomie 8% z zainwestowanego kapitału, umowę najmu na 10 lat z opcją przedłużenia i 21 dni pobytu właścicielskiego w roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *