Newmor Polska Partnerem HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Newmor Polska, lider w dostarczaniu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych dla ścian i podłóg w obiektach komercyjnych, została Partnerem Srebrnym forum Hotel Investment Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 20 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Newmor specjalizuje się w kompleksowej obsłudze – projektowaniu, produkcji i dystrybucji różnorodnych rozwiązań, w tym tapet obiektowych, wykładzin dywanowych oraz paneli winylowych, które znalazły zastosowanie w największych i najbardziej prestiżowych obiektach hotelowych w Polsce.

Firma znana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych i designerskich produktów, które wytwarzane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W jej ofercie znajdują się innowacyjne kolekcje materiałów wykończeniowych, które pozwalają na tworzenie unikalnych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze. Wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami zarówno z Europy, jak i Stanów Zjednoczonych, gwarantuje klientom najwyższą jakość i różnorodność produktów.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *