Aspen Resort rozbudowuje się o 65 apartamentów. W condo   INWESTYCJE

Otwarty w 2014 roku, 31 pokojowy, położony na skale, w środku lasu, u podnóża Gór Opawskich Aspen Prime Ski&Bike Resort, rozbudowuje się o kolejnych 65 apartamentów. Wszystkie sprzedawane są w systemie condo przez pośrednika Condo.pl z deklaracją zwrotu z inwestycji na poziomie 9 proc. rocznie na podstawie 10-letniej umowy.

Każdy z apartamentów posiadać ma balkon lub taras z widokiem na góry Opawskie. Resort dysponuje m.in. SPA & wellness z odnową biologiczną, strefą konferencyjno-biznesową i restauracją, a także całorocznym basenem.

W ramach nowej inwestycji powstaną 52 apartamenty jednopokojowe i 13 dwupokojowych.

Inwestorem jest Tomasz Kunstler, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie, w tym w prowadzeniu i zarządzaniu górskimi resortami. Jako udziałowiec i członek zarządu na rynku condo działał w wielu projektach w Karpaczu i Szklarskiej Porębie, należących do grupy Górskie Resorty, takich jak: Osada Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain i Platinum Mountain Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *