Pod Patronatem „Hotelarza”: Spotkanie Ministra Sportu i Turystyki z branżą turystyczną   POD PATRONATEM HOTELARZA

15 marca w hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu odbędzie się spotkanie Ministra Sportu i Turystyki, Sławomira Nitrasa z branżą turystyczną w ramach wydarzenia „Re-start w podejściu do turystyki – nowe projekty i perspektywy”. „Hotelarz” objął patronat nad wydarzeniem.

Spotkanie dotyczyć będzie turystyki krajowej i w regionie, w tym m.in. infrastruktury, wydarzeń, kwestii reformy POT i promocji turystyki wewnątrzkrajowej, nowych regulacji i podatków w turystyce, a także promocji turystycznej Polski w kraju i za granicą.

Omówiona ma zostać także bieżąca sytuacja sektora turystyki w Polsce i wyzwań, które czekają na przedsiębiorców w nadchodzącym sezonie. Zaproszeni goście planują także przedstawić ministrowi swoje postulaty, oraz pomysły na rozwój turystycznej infrastruktury, ze szczególnym naciskiem na region Pomorza Zachodniego. Po części oficjalnej będzie można wziąć udział w networkingu.

W ramach wydarzenia przewidziano także dyskusję panelową w temacie rozwoju turystyki województwa i krajowej, w której wezmą udział poza Sławomirem Nitrasem także: Hanna Mojsiuk, prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie; Jan Wróblewski, założyciel Zdrojowa Invest&Hotels, Wojciech Dorżynkiewicz, przewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Zagranicznej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego; Mariusz Ławro, prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego; Piotr Piwowarczyk, prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej, oraz Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Organizatorami spotkania są Ministerstwo Sportu i Turystyki, Północna Izba Gospodarcza i Polska Organizacja Turystyczna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *