5-gwiazdkowy Hotel Bellotto dołącza do IGHP

Usytuowany w murach XVI-wiecznego Pałacu Prymasowskiego 5-gwiazdkowy  hotel Bellotto, został członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Przyjęcie do organizacji to zobowiązanie się do ciągłego doskonalenia standardów branży turystycznej w Polsce.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego jako wiodąca organizacją reprezentująca branżę hotelarską. Obecnie należy 568 hoteli. Przyjęcie Hotelu Bellotto do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego to dla nas ogromne wyróżnienie. Członkostwo potwierdziło naszą intensywną pracę w dążeniu do doskonałości w obsłudze gości oraz podnoszenia standardów w branży hotelarskiej w Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gotowi do aktywnego udziału w działaniach Izby, aby wspólnie przyczyniać się do rozwoju naszej branży oraz promocji Polski jako atrakcyjnego miejsca turystycznego – mówi dyrektor hotelu, Maciej Wołoszczak.

Hotel oferuje 20 pokoi i apartamentów, każdy urządzony z dużą dbałością o detale tak, aby jak najlepiej oddawał klimat zabytkowego miejsca. Hotel Bellotto oferuje również siedem sal konferencyjnych w sumie na ponad 550 osób. W DNA hotelu wpisana jest sztuka, co zaowocowało w ub.r. siedmioma wydarzeniami z cyklu „Spotkań ze sztuką”– wystawami, wernisażami, pokazami mody, gdzie prezentowano prace zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych artystów. Każde spotkanie było okazją do eksploracji różnych form artystycznych, dzięki którym hotel odnotował znaczący wzrost zarówno w liczbie gości, jak i w ogólnym zadowoleniu stałych klientów.

Wśród członków IGHP obecne są nie tylko polskie hotele, lecz także m.in. dostawcy produktów i usług dla hotelarstw oraz szkoły wyższe i średnie. Od 2003 roku Izba jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastrono­­micznego w kontaktach  z administracją państwową i Unią Europejską. IGHP aktywnie działa na rzecz hotelarstwa, wspiera inicjatywy gospodarcze swoich członków, opracowuje opinie branżowe w interesie członków Izby i branży oraz promuje społeczną odpowiedzialność biznesu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *