Hotele Radisson w Krakowie prezentują odnowione powierzchnie konferencyjne   INWESTYCJE

Krakowskie Radisson Blu i Park Inn by Radisson otworzyły swoje sale konferencyjne w nowej odsłonie.

Radisson Blu Kraków

Położony w samym sercu miasta Radisson Blu oferuje 326 m kw. przestrzeni konferencyjnej z nowym wystrojem i najnowszym wyposażeniem audiowizualnym. oferując pięć sal konferencyjnych, salę bankietową mogąca pomieścić do 150 gości oraz funkcjonalne foyer na przerwy kawowe.

Park Inn by Radisson Kraków

Park Inn by Radisson obok Centrum Kongresowego ICE Kraków odświeżył swoje przestronne foyer z panoramicznym widokiem na Wawel, co objęło wszystko: od ścian, podłóg i sufitów po meble i lampy. Pięć sal konferencyjnych o różnych rozmiarach oferuje najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i systemy dźwiękowe, a także meble i przesuwane ściany, które można dostosować do potrzeb dużych lub małych grup. Największa sala bankietowa o powierzchni 390 m kw. może pomieścić do 530 gości. Wnętrza obu hoteli utrzymane są w nowoczesnym stylu, z neutralnymi kolorami inspirowanymi naturą, lokalnymi detalami, które znajdują odzwierciedlenie na zdjęciach najbardziej kultowych miejsc Krakowa. Renowacja została przeprowadzona zgodnie z globalną ofertą spotkań i wydarzeń Radisson Meetings,

Świat, w którym dziś żyjemy, jest bardzo dynamiczny i nic na długo nie pozostaje takie samo. Oczekiwania naszych gości zmieniają się, a my w Radisson Hotel Group zawsze nadążamy za ewolucją ich stylu życia, oczekiwań i potrzeb. Cieszymy się, że możemy ponownie otworzyć naszą przestrzeń konferencyjną w obu hotelach w zupełnie nowej odsłonie i zaoferować najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić każdemu gościowi niezapomniane wrażeniamówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Radisson Blu i Park Inn Kraków,

Radisson Blu stale modernizuje swoje przestrzenie, a transformacja lobby i baru Salt & Co zostanie zaprezentowana w ciągu kilku tygodni. W ramach renowacji i odpowiedzialnej wizji biznesowej, zespół hotelu przekazał fortepian z baru Krakowskiej Szkole Muzycznej, a także wszystkie meble Kijowskiemu Uniwersytetowi Medycznemu. Takie działania pomogą uczniom mieć lepsze środowisko do nauki, zmniejszyć ilość odpadów i poddać recyklingowi przedmioty hotelowe, zamiast wyrzucać je na wysypisko śmieci. Jesteśmy bardzo dumni z niedawnej renowacji przestrzeni konferencyjnych w naszych dwóch obiektach w Krakowie, jednej z kluczowych lokalizacji w Polsce. Aby pozostać konkurencyjnymi na rynku, wdrożyliśmy jasną strategię inwestycyjną dla całego naszego portfolio hoteli powiedziała Martina Maly-Gaertner, COO UBM Development AG.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *