The Bridge Suites w Krakowie 4-gwiazdkowym hotelem   INWESTYCJE

Otwarty w połowie 2020 r. na krakowskim Podgórzu butikowy obiekt The Bridge Suites z 23 pokojami i apartamentowy został skategoryzowany na 4 gwiazdki.

Inspiracją do stworzenia nazwy był most im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, najstarszy w Krakowie, nazywany również „żółwim”, którego widok rozciąga się z okien apartamentów.  Wnętrza, zaprojektowane przez Izabelę Zawadzińską z ID Design, łączą industrialne i loftowe elementy z najnowszymi trendami, a inspirowane są klimatem Podgórza: elementami rzemieślniczymi i historycznymi fotografiami, a ściany zdobią obrazy i grafiki namalowane specjalnie dla hotelu przez krakowskiego malarza Jacka Łozińskiego, który przeniósł na płótno inspirację zakątkami dzielnicy

W obiekcie znajduje się również restauracja Art & Craft Atelier, oferująca m.in. „craftowe śniadania” z lokalnymi produktami i powrotem do konceptu serwowania śniadań z lat 20.

Właścicielem obiektu jest Agnieszka Gojny-Zientara, a operatorem PI Apartamenty & Hotele. – Skategoryzowanie The Bridge Suites to dla nas ważny moment w strategii rozwoju Grupy Hotelowej PI – mówi Agnieszka Dąbrowska, prezes zarządu Apartamenty & Hotele. –  To kolejny krok w kierunku zapewnienia wyjątkowych doświadczeń i najwyższej jakości usług naszym gościom tym razem w dzielnicy Podgórze w Krakowie.   

Grupa Hotelowa PI zarządza też w Krakowie hotelami AC by Marriott; Garamond, Tribute Portfolio i The Crown, Handwritten Collection.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *