Tytuł EDU EMPLOYER 2023 – Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym dla Grupy Dobry Hotel i hotelu Moxy Warszawa Praga

Grupa Dobry Hotel i hotel Moxy Warszawa w kompleksie Centrum Praskie Koneser zostali wyróżnieni przez Miasto Stołeczne Warszawa główną nagrodą w konkursie EDU EMPLOYER 2023 Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym.

Uroczysta gala odbyła się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.  Nagrodę dla Grupy Dobry Hotel i hotelu Moxy Warsaw Praga odebrała dyrektor sprzedaży Magdalena Kamecka. – W pracy hotelarza najważniejsza jest pasja, która wyraża się w naszym zaangażowaniu, otwartości na innego człowieka, elastyczności, tolerancji, pracowitości i rzetelności. To dzięki pasji codzienne obowiązki nie są tylko nudną powinnością, ale czymś co nas interesuje i ekscytuje. Dlatego tak ważne jest abyśmy my – pracodawcy, nauczyciele, rodzice – potrafili w młodych ludziach te pasję odnajdywać, inspirować i motywować. Chcemy pokazywać wam, że nasza praca potrafi być świetną przygodą, oknem na świat, drogą do rozwoju zawodowego i osobistego – powiedziała Magdalena Kamecka. Grupa Dobry Hotel i hotel Moxy Warsaw Praga zostali zgłoszeni do konkursu przez Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego w Warszawie, z którym na co dzień współpracuje Moxy Praga przyjmując uczniów na praktyki.

EDU EMPLOYER 2023to konkurs pod patronatem Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Przewodniczącą kapituły przyznającej nagrody i wyróżnienia jest wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska. Kapitułę tworzą organizacje biznesowe, zrzeszające pracodawców i samorządowcy. – Ten konkurs jest ważny, bo włącza pracodawców w procesy edukacyjne, rozwija tak ważne szkolnictwo zawodowe, buduje więzi i współpracę pomiędzy uczniami, samorządem, a przyszłymi miejscami pracy uczniów szkół zawodnych. To dzięki pracodawcom otwierającym się na uczniowskie praktyki młodzi ludzie dostają szansę na zdobycie umiejętności i doświadczenia, a niekiedy już podczas nauki odnajdują przyszłe miejsce pracy. Dzięki takiemu podejściu wszyscy są wygrani: uczniowie, przedsiębiorcy, nauczyciele, system edukacji – mówiła podczas gali wiceprezydent Renata Kaznowska. Była to pierwsza edycja konkursu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *