Nowa managerka Bristol SPA w warszawskim hotelu Bristol, a Luxury Collection   PERSONALIA

Niluka Dilrukshi Kędzierska dołączyła do zespołu warszawskiego hotelu Bristol, a Luxury Collection jako managerka butikowego Bristol SPA.

Niluka Dilrukshi Kędzierska z pochodzenia jest Lankijką ze Sri Lanki, a swoje ponad 20-letnie doświadczenie i wykształcenie zdobywała m.in. na Bali, Malediwach, w Wielkiej Brytanii, Francji, Australii, Indonezji i w USA. Od kilku lat związana z warszawskim rynkiem wellness. Miała okazję współpracować z wieloma globalnymi markami z sektora beauty oraz luksusowymi sieciami SPA.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Bristol Spa. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, a także otwartość na niezwykle dynamicznie zmieniające się trendy wellness, pomogą nam razem z zespołem w tworzeniu wyjątkowego doświadczenia dla naszych gości” – mówi nowa managerka Niluka Dilrukshi Kędzierska. Butikowe Bristol Spa oprócz sauny fińskiej, łaźni parowej, podgrzewanego basenu i siłowni, oferuje też szeroką gamę holistycznych masaży i zabiegów, wykorzystujących naturalne kosmetyki ESPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *