Działa już oficjalna strona budowanego w Świnoujściu hotelu INTERFERIE Medical SPA

Na witrynie www.inmedicalspa.pl można zapoznać się z najważniejszymi informacjami o obiekcie, a także obejrzeć wzorcowy pokój, który już powstał w hotelu.


Wprawdzie do otwarcia nowoczesnego hotelu pozostało jeszcze trochę czasu, ale można już teraz dowiedzieć się więcej o jego ofercie na stronie www.inmedicalspa.pl. Oprócz aktualności i podstawowych danych dotyczących
np. oferty gastronomicznej, konferencyjnej oraz rehabilitacji i SPA nie zabrakło także zakładek dedykowanych atrakcjom okolic Świnoujścia. Ważnym elementem są informacje dotyczące zakwaterowania – na podstronie poświęconej rodzajom pokojów oglądać można zdjęcia wykonane w pokoju wzorcowym, przygotowanym w hotelu INTERFERIE Medical SPA.

Internauci odwiedzający stronę www.inmedicalspa.pl mają już również szansę zapoznać się z pakietami i ciekawymi propozycjami pobytów w obiekcie. Wszyscy chętni mogą zamawiać terminy już od października 2011 roku


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *