Sofitel Grand Sopot wybrany przez UEFA na EURO 2012

Przedstawiciele UEFA oraz zarządu Grupy Orbis podpisali kontrakt, na mocy którego hotel Sofitel Grand Sopot stanie się główną siedzibą UEFA Family podczas Euro 2012 w Trójmieście. Przez cały czerwiec 2012 roku przedstawiciele UEFA, sponsorów i ich gości korzystać będą z tego prestiżowego obiektu i oferowanych w nim udogodnień.
„To duże wyróżnienie dla hotelu i Grupy Orbis na tak konkurencyjnym rynku trójmiejskim” – powiedział Gheorghe Cristescu, krajowy dyrektor ds. sprzedaży Grupy Orbis – „UEFA doceniła wyjątkową lokalizację hotelu i najwyższy standard obsługi. Nie bez znaczenia była także niepowtarzalna atmosfera Sofitel Grand Sopot i jego wspaniała historia”.

 

Sopocki Grand od 2006 roku działa pod luksusową marką Sofitel, która należy do grupy Accor i reprezentuje 120 hoteli na całym świecie. Podczas EURO 2012 hotel będzie sercem tego wydarzenia w Trójmieście i uzyska odpowiednią piłkarską oprawę.
Hotel Sofitel Grand Sopot został zbudowany w 1927 roku i od tamtej pory jest synonimem klasy i luksusu. Rokrocznie wybierany jest przez głowy państw i celebrytów zatrzymujących się w Trójmieście. Pięciogwiazdkowy hotel jest położony przy piaszczystej plaży, kilka kroków od tętniącego życiem centrum miasta i ulicy Bohaterów Monte Cassino, z jej modnymi butikami, pubami i restauracjami. Do dyspozycji gości jest 127 komfortowych pokoi. Dzięki niepowtarzalnej lokalizacji i stylowej architekturze, Sofitel Grand Sopot, z prywatną plażą, ogrodem i widokiem na morze, zanurza gości w swej elegancji i oryginalności.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Sofitel Grand Sopot wybrany przez UEFA na EURO 2012

  1. ile lat jeszcze sopocki Grand będzie jechał na marce wyrobionej w czasach PRLu? Słaba jakość (w porównaniu choćby z sąsiednim Sheratonem), koszmarna obsługa traktująca gościa jak petenta i zaporowe ceny.
    I to ma być najlepszy hotel na Pomorzu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *